INTERSONIC

Intersonic - najlepsze aparaty słuchowe i protetyka słuchu w Szczecinie. gwarantowana jakość i fachowa pomoc.

Firma Intersonic Protetyka Słuchu w Szczecinie została założona w 2006 r. W asortymencie posiada aparaty słuchowe wiodących firm, miedzy innymi: Audio Service, Siemens, Oticon, Starkey . Polecamy również do użytku codziennego - urządzenia wspomagające słuch firmy Bellman & Symfon -systemy FM oraz -generatory szumu. W związku z wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz kosultacjami ze specjalistą otolaryngologiem-audiologiem będą państwo pewni że są pod fachową opieką i mogą oczekiwać indywidualnego podejścia. Nasze gabinety posiadają tytuł : " GABINET PRZYJAZNY PACJENTOWI " nadany przez ekspertów Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu - swiadczące o wysokich standartach usług, jakści i profesjonaliźmie.

Aparaty słuchowe zauszne ze względu na szeroki zakres wzmocnienia mogą być dopasowywane do różnego rodzaju ubytków słuchu – od lekkich po głębokie. Zaletą tego typu aparatów słuchowych jest łatwość obsługi, szczególnie istotna w przypadku osób starszych i dzieci. Protetyka słuchu dla Ciebie i Twoich bliskich!


Najwyższej jakości protetyka słuchu

 Specjalnie dla państwa: BEZPŁATNE ŚWIADCZENIA 

 W zakresie:

  • badania słuchu w Szczecinie - bez skierowań,
  • dopasowania aparatu słuchowego,
  • Bezpłatnego przeglądu i serwis zakupionego aparatu słuchwego w Szczecinie,
  • pomoc w uzyskaniu refundacji z NFZ Szczecin oraz dofinansowania na zakup aparatu słuchowego z MOPR.

Posiadamy podpisaną wieloletnia umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia o/Szczecin, dzięki temu nasi pacjenci mają możliwość ubiegania się o refundację w kwocie 2 x  700 zł (dzieci 2 x  2000 zł) na zakup aparatu słuchowego. Pomagamy również uzyskać dofinansowanie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie, przygotowując wymagane dokumenty.


Najważniejszą rzeczą dla Nas jest, aby osoba, która decyduje się na badanie i zakup aparatu była w pełni zadowolona. Czasem zdarza się, że ktoś ma uwagi po pierwszym założeniu aparatu, ale proces dopasowywania u niektórych osób trwa dłużej. Dlatego należy pamiętać, że jeśli chcielibyśmy coś zmienić, należy umówić się na kolejną wizytę w trakcie, której protetyk słuchu zgodnie z naszymi wskazówkami poprawi to, co nam przeszkadza. Cena aparatu również nie może nas zniechęcać. NFZ częściowo refunduje zakup aparatu słuchowego, a dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub z grupą inwalidzką przysługuje dodatkowe dofinansowanie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie (MOPR)

Nie obawiajmy się i korzystajmy z nowoczesności i osiągnięć współczesnej techniki, gdyż jest ona dla nas ludzi, dla polepszenia komfortu naszego życia.

Osobom niepełnosprawnym lub chorym, które nie mogą wyjść z domu zapewniamy i umawiamy się na wizytę domową w Szczecinie i okolicach. Podczas takiej wizyty możecie Państwo zbadać swój słuch i dopasować aparaty słuchowe i wkrótce cieszyć się rozmową, informacjami ze świata. Będziecie później mogli dzielić się swoimi przeżyciami z bliskimi, doświadczeniami z dziećmi i wnukami. Będziecie mieli możliwość porozmawiać z sąsiadem, którego możecie poprosić o skontaktowanie z protetykiem lub polecić mu nasze usługi.